Kłopoty z kartą USB-4711A i bibliotekami LabView

Wszelkie sprawy związane z LabVIEW i komunikacją ze sprzętem. Problemy i ciekawe rozwiązania.
foadrian
Posty: 1
Rejestracja: 02 lis 2014 18:50
Wersja środowiska: LabVIEW 2014

Kłopoty z kartą USB-4711A i bibliotekami LabView

Post autor: foadrian »

Witam, jestem początkujący w labview. Moja konfiguracja w tech chwili to laptop na win 7 64 bit/LabView 14.0/Advantech USB-4711A. Od początku miałem problem ze sterownikami do karty. Na początku zainstalowałem Device Manager i sterowniki do USB-4711A i nie mogłem połączyć się z kartą z poziomu Device Manager a LabView wyrzucał błąd że karta nie jest skonfigurowana. W tej chwili mam zainstalowany DAQNavi - Advantech Navigator, jest ok mogę połączyć się z kartą, skonfigurować ją itp. W LabView przy pomocy konfiguracja DAQNavi Assistant udało mi się utworzyć prosty program do wyświetlania na wykresie danych z portu AI0, ale nie udało mi się już wysterować wyjścia analogowego, program pracuję ale na wyjściu analogowym jest cisza. A teraz co najważniejsze: żaden element z biblioteki Advantech DAQ nie działa, jak tylko umieszczę jakiś element ze wspomnianej biblioteki strzałka RUN sygnalizuję błąd: The subVI is not executable. You must fix all errors in the subVI before this VI can run. Po kilku przeklikaniach Show Error otwieram okno Call Library Function i tam mam już następujący błąd: The function name specified for this node cannot be found in the library. Right-click the Call Library Function node and select Configure, then choose the correct function name. Rozumiem że to niewłaściwy plik DLL, ale skąd mam wziąć ten dobry ? Proszę o jakieś wskazówki i pomoc tak bym mógł korzystać z biblioteki Advantech DAQ.

poniżej zamieszczam zdjęcie z błędami oraz plik VI.

https://imageshack.com/i/kqM65Vpjj
Załączniki
adva.vi
Plik labview
(85.01 KiB) Pobrany 408 razy
ODPOWIEDZ