Zlecę projekt w Active HDL 6.3

Jeśli masz do zaoferowania pracę dla osoby znającej LabVIEW to ogłoszenie możesz zamieścić w tym dziale.
GajowyGugala
Posty: 2
Rejestracja: 23 lis 2014 11:38
Wersja środowiska: Nie mam LabVIEW

Zlecę projekt w Active HDL 6.3

Post autor: GajowyGugala »

Zlecę wykonanie projektu w programie Active HDL 6.3 na studia, niestety nigdy nie miałem z nim styczności a na studiach na Politechnice Warszawskiej wykładowca wymaga znajomości i cyt. "nie zamierza nikomu tłumaczyć, bo było to na studiach inżynierskich"

Projekt ma być automatem zliczającym opóźnienia pociągów i ich koszt (ok. 10 stanów)
Mam przykładowy projekt (wersja drukowana) więc jak ktoś się zna to prześlę, żeby pokazać o co dokładniej chodzi.
Myślę, że dla ogarniętej osoby nie zajmie to więcej jak pół dnia.

Termin: do 21.12.14 r.
Mam jeszcze ok. 5 osób, które ma podobny problem więc może to być też na zasadzie "korepetycji" w Warszawie.

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie proszę o kontakt.
P.S. Wiem, że nie LabVIEW ale ciężko jest znaleźć jakieś polskie forum dot. vhdl.
Ostatnio zmieniony 23 lis 2014 17:58 przez GajowyGugala, łącznie zmieniany 2 razy.
PiDi
Posty: 641
Rejestracja: 31 gru 2010 01:36
Wersja środowiska: LabVIEW 2017
Lokalizacja: Katowice

Re: Zlecę projekt w Active HDL 6.3

Post autor: PiDi »

Rozumiem, że kupowanie projektów na zaliczenie jest w pełni zalegalizowaną praktyką na tej uczelni ("przedsiębiorczy studenci", czy coś w ten deseń)? Wnioskuję to z jakże swobodnego podawania swoich danych osobowych... To może od razu pytania dotyczące projektu skierować do rzeczonego wykładowcy? :-?
ObrazekObrazekObrazekObrazek
GajowyGugala
Posty: 2
Rejestracja: 23 lis 2014 11:38
Wersja środowiska: Nie mam LabVIEW

Zlecę projekt w Active HDL 6.3

Post autor: GajowyGugala »

Żeby Cie nie kusiło, ale znając takich pomysłowych ludzi pewnie już screena zrobiłeś :-?

Nie będę się wdawał w głupią dyskusję jeżeli masz dużo wolnego czasu żeby nauczyć się obsługi programu i języka, którego w życiu już pewnie nigdy nie użyjesz to powodzenia, ja wolę spędzić ten czas na rzeczach, które mi się jednak przydadzą w życiu.

Jeżeli ktoś coś wie to proszę o PW, wytłumaczę dokładniej o co by mi chodziło.
ODPOWIEDZ