Web Serwis- dostęp przez klienta w LabVIEW

Jeśli masz coś do powiedzenia w sprawie LabVIEW napisz. Tutaj są tematy, których nie można uściślić do innych działów.
damiano453
Posty: 2
Rejestracja: 15 mar 2016 19:41
Wersja środowiska: LabVIEW 2014

Web Serwis- dostęp przez klienta w LabVIEW

Post autor: damiano453 »

Witam,
na wstępie chciałbym się przywitać. W LabVIEW programuję od roku.

W chwili obecnej pracuję nad Web Serwisem, który po weryfikacji użytkownika ma udostępniać elementy z bazy danych, bądź odmawiać dostępu do niej. Z serwisem docelowo komunikować powinna się aplikacja napisana w LV, która ma przesyłać nazwę użytkownika i odebrać pola z bazy danych.

Od dłuższego czasu stoję przed problemem, którego rozwiązania nie mogę znaleźć w żadnym źródle.
Otóż nie mogę uzyskać dostępu do webservisu z dodatkowej aplikacji. W nagłówkach przez metodę TCP/IP odwołuję się do pliku z (Web Resources) metodą POST. Przez przeglądarkę wszystko działa (plik HTML, po wpisaniu danych i zatwierdzeniu przenosi do metody POST i wyświetla odpowiedź, z przeglądarki przez firebuga (FF) otrzymałem Nagłówki, więc są raczej w porządku). Przy vi otrzymuję błąd:
Bład
Bład
BazaDanych-PRODUKCJA.jpg (37.11 KiB) Przejrzano 4217 razy

Konfiguracja VI Server (nazwy skorelowane z numerami IP, były wpisywane we wszystkich konfiguracjach):
Ustawienia
Ustawienia
W załączniku projekt z webserwerem, po wystartowaniu i wpisaniu adresu w przeglądarkę, widoczna strona internetowa. Po wpisaniu danych przenosi do metody POST, w której dodatkowo zwracane są wpisane wcześniej dane, testowane w FF.

Plik ZapytaniePOST.vi obok folderu Projekt005, to klient, w którym pojawia się błąd.

Czy coś przeoczyłem w tworzeniu projektu? Będę wdzięczny za wszelką pomoc, już nie mam pomysłu, jak to ugryźć.
Aplikacja SAP-Pomiar-ADONiS_razem.zip
Aplikacja
(23.52 KiB) Pobrany 349 razy
Pozdrawiam serdecznie.
damiano453
Posty: 2
Rejestracja: 15 mar 2016 19:41
Wersja środowiska: LabVIEW 2014

Re: Web Serwis- dostęp przez klienta w LabVIEW

Post autor: damiano453 »

Witam ponownie,
piszę, gdyby w przyszłości ktoś miał podobny problem.

W zakładce Data Communication/Protocols/HTTP Client są biblioteki realizujące komunikację z serwisem internetowym. Pozwalają one ominąć powyższy problem z odrzucaniem połączenia przez serwis stworzony w LV, jednak nie rozwiewają problemu z połączeniem przez TCP/IP...

Pozdrawiam serdecznie,
DP
ODPOWIEDZ