Symulator ciaglej oczyszczalni sciekow

Jeśli masz coś do powiedzenia w sprawie LabVIEW napisz. Tutaj są tematy, których nie można uściślić do innych działów.
keen
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2006 00:00

Symulator ciaglej oczyszczalni sciekow

Post autor: keen »

Witam. Mam prosbe: jesli ktos posiada symulator biologicznej, ciaglej oczyszczalni sciekow w LabView, bede bardzo wdzieczny za udostepnienie. Szczegolnie wazna jest dla mnie mozliwosc sterowania tlenem w oczyszczalni. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
IRON
Posty: 40
Rejestracja: 27 lis 2003 00:00
Lokalizacja: Będzin

Re: Symulator ciaglej oczyszczalni sciekow

Post autor: IRON »

Witaj...

Czyżbyś był studentem Automatyki i robotyki na Polibudzie w Gliwicach ? na specjalności : Przetwarzanie informacji i sterowanie w biotechnologii ? ... u Prof. Mieczysława M ? :)


Pozdrawiam
Gość
Posty: 656
Rejestracja: 10 lis 2003 00:00

Re: Symulator ciaglej oczyszczalni sciekow

Post autor: Gość »

No cóż może ktoś udostepni koledze takie cudo ale wątpie....
Niektórzy mniej skomplikowane rzeczy robią na prace magisterską
puszczanie w obieg pracy klku (dni, tygodni, miesięcy w zależności od umiejętności) byłoby conajmnie niemądre. Rada: wez sie do roboty ;]

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Mikrobi
Posty: 1210
Rejestracja: 08 paź 2003 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 2017

Re: Symulator ciaglej oczyszczalni sciekow

Post autor: Mikrobi »

Koledze od symulatora oczyszczalni proponuję skorzystanie z kursów on-line, których adresy są w naszych zasobach.
Lipiec-sierpien na naukę, potem do października powynien powstać dosyć dobry symulator.
Ostatnio zmieniony 13 lip 2006 16:24 przez Mikrobi, łącznie zmieniany 1 raz.
pozdrawiam
Mikrobi

LabVIEW Champion, CLD, CPI
Gość
Posty: 656
Rejestracja: 10 lis 2003 00:00

Re: Symulator ciaglej oczyszczalni sciekow

Post autor: Gość »

Osobiście kończyłem automatykę i robotykę o specjalności : Przetwarzanie informacji i sterowanie w biotechnologii... Czyli głónie automatyka w oczyszczalniach ścieków. Co do tego typu symulatorów to proste wersje robiliśmy na projekty-3 godziny roboty. Znajomi robili również zaawansowane sterowania w oczyszczalniach na prace dyplomowe... Najpierw zgromadz materiały teoretyczna ... I potem poleci z górki...dawałbym max 2 tygodnie na zrobienie tego...
Robson_7777
Posty: 25
Rejestracja: 27 mar 2006 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Symulator ciaglej oczyszczalni sciekow

Post autor: Robson_7777 »

herzegen pisze: To są właśnie polscy studenci ... kultura FREE, daj, udostępnij, ściągnąć za darmo. A potem mury uczelni opuszczają niedouczone magisterki z papierem w ręku i echem z łepetynie.
Tekst chyba nie na miejscu :!: Nie wiem jaki poziom naukowy reprezentujesz (szkoła podstawowa, średnia a może wyższa???) ale używając określenia "To są właśnie polscy studenci" zakładasz, że wszyscy studenci bazują na czyjejś pracy i projektach :?: W ten sposób obrażasz większą część użytkowników forum!Jedno mądre zdanie w twoim monologu to:
herzegen pisze: Jak nie na temat to niech moderator wykasuje.
Awatar użytkownika
Mikrobi
Posty: 1210
Rejestracja: 08 paź 2003 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 2017

Re: Symulator ciaglej oczyszczalni sciekow

Post autor: Mikrobi »

Kolega herzegen zmienił właśnie profil i czuje się dosyć swobodnie na forum.
Co do jego wypowiedzi może jest Cudownym Samoukiem Bez Studiów lub Wielce Doświadczonym Negatywnie Kolegą Z Poza Kraju. Swoją drogą ciekawe kiedy odezwie się ze swojego pierwotnego profilu na forum.
Przeniosłem wiadomość z wypowiedzi Robsona_7777. Myslę że wystarczy dyskusji, kolegę keena zapraszam na przykład na:Kurs na stronach ConneXtions
pozdrawiam
Mikrobi

LabVIEW Champion, CLD, CPI
ODPOWIEDZ