Błąd w LabVIEW 7.0 podczas kompilacji

Tematyka związana z Aplication Builderem oraz tworzeniem wersji exe programów w LabVIEW. Problemy związane z instalatorem programów oraz ich zabezpieczaniem.
b_mol
Posty: 11
Rejestracja: 19 gru 2003 00:00

Błąd w LabVIEW 7.0 podczas kompilacji

Post autor: b_mol »

Hey! Czy ktoś miał problemy z kompilowaniem do *.exe swoich aplikacji w momencie kiedy w programie znajdował sie skrypt Matlaba? Mnie sie to nigdy nie udało i musiałem zapisywać VI jako wer. 6.1 i dopiero wtedy kompilować. Miał ktoś taki problem?
PS: W LabVIEW 7.1 już poprawili ten feler :)

b_mol@interia.pl
PMaj
Posty: 231
Rejestracja: 04 sty 2004 00:00

Post autor: PMaj »

witam

Miałem identyczny problem ... robiłem również w taki sam sposób... zapisywanie do 6.1 a potem exe.
jeżeli posiadasz oryginalną wersję LV to polecam wysłać posta z zapytaniem do NI :wink:
pozdrawiam
b_mol
Posty: 11
Rejestracja: 19 gru 2003 00:00

Post autor: b_mol »

No i co? napisałeś do NI i Ci odpowiedzieli?
PS: Ja mam oryginalną wersję labVIEW
roman
Posty: 16
Rejestracja: 08 lip 2004 00:00
Lokalizacja: Żary

Post autor: roman »

A czy ktos z was mial taki problem ze labview7 nie widzi matlaba 6.5, czy cos trzeba scpecjalnie ustawiac czy mozna odrazu korzystac i wpisywac skrypt? Mi cos nie chcialo dzialac
PMaj
Posty: 231
Rejestracja: 04 sty 2004 00:00

Post autor: PMaj »

witam
hehe - nie pisałem do NI, nie było mi to aż tak potrzebne.
Co do tego czy widzi czy nie - LV7 widzi matlaba 6.5 - w zasadzie każdą wersję jaką miałem 5 - 6,5, ale o ile LV 6.1 jeszcze musiał go otwierać przy wykonywaniu zadania tak LV7 już nie umieszcza go na pasku zadań. - przynajmniej u mnie.
Pozdrawiam
Gość
Posty: 656
Rejestracja: 10 lis 2003 00:00

Re: Błąd w LabVIEW 7.0 podczas kompilacji

Post autor: Gość »

i need aplication to lab vew 7 to making in blc
ODPOWIEDZ